KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8034555
nr 803 4555
Akvarell
signerad, Porträtt av Stalin, ramens innermått: 29 x 21
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:26:47
28/1 11:25:04
300 kr
28/1 19:19:11